таг: врвни

Флорентино Перез го избира „трансферот на векот“ на Реал, но не,...

0
Претседателот на Реал Мадрид, Флорентино Перез, доживеа стотици врвни трансфери за време на неговиот мандат на „Сантијаго Бернабеу“, но само еден беше наречен...