fbpx

таг: „волчица“

ВИДЕО: Рома непријатно изненадена во италијанската Серија А

0
Доаѓањето на Жозе Мурињо на клупата на римската „волчица“ со голема еуфорија беше проследено, како и од медиумите и навивачи, но после серијата...