таг: возбуди

Шокантни тврдења на поранешниот лекар: Марадона се самоуби

0
Докторот Алфредо Кае ја возбуди аргентинската јавност со своето тврдење поврзано за смртта на Диего Марадона. Диего Армандо Марадона почина...