fbpx
4 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: Вилербан

Евролига: Изненадување во Пиреја, Фенербахче зареди со победите

0
Францускиот Асвел Вилербан приреди вистинско изненадување кој ја прекина лошата серија на порази со триумф на гости кај Олимпијакос со 63:69. По...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
70 %
2.6kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °
нед
2 °

Последни објави