fbpx
4 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: Виландер

Виландер: Ѓоковиќ годинава може да ги достигне Рафа и Федерер!

0
Легендарниот тенисер Матс Виландер во минатото имаше повеќе критики за игрите на Новак Ѓоковиќ, но сега верува дека првиот тенисер во светот...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
70 %
2.6kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °
нед
2 °

Последни објави