fbpx

таг: „вечен

Кирјиос: Надал и Циципас ме нервираат, со маица „Идемо“ ќе се...

0
Познат е како „вечен контраш“, но овој пат ја изненади јавност со својот став. Еден од најконтроверзните тенисери Ник Кирјиос ја користи секоја...