fbpx

таг: „Вестин

Организаторите на Австралија опен ќе бидат тужени поради карантинот за тенисерите

0
Сопствениците на апартмани во „Вестин Мелбурн“ се подготвуваат да ги тужат организаторите на Австралија опен во врска со нивната одлука за карантин на...