таг: Вајлдкетс

ФОТО: Рагбист призна дека има 6 прсти на раката

0
Американскиот рагбист на Кентаки Вајлдкетс, Џеј Џеј Вивер призна дека има шест прсти на десната рака. -Секогаш го криев шестиот прст и...