таг: бутниот

Барселона извесен период без повредениот Де Јонг

0
Фудбалерот на Барселона, Френки де Јонг, го повреди бутниот мускул на десната нога на дерби натпреварот против Реал Мадрид, соопшти денеска каталонскиот клуб....