таг: бомбастична

„Бомба“ на англиските медиуми: Хари Кејн има договор со Манчестер Сити

0
Англиските медиуми објавија бомбастична вест дека напаѓачот на Тотенхем и англиската селекција, Хари Кејн веќе има договор со Манчестер Сити. Наводно, тој се...