таг: бодови

Анчелоти: Заврши нашата добра серија, но спремни сме да отпочнеме нова

0
Реал Мадрид првпат загуби бодови оваа сезона и ја пропушти шансата да се врати на првото место...

Милевски: До последно ќе се бориме за мундијалски бараж

0
Шест бодови од натпреварите против Ерменија и Исланд е целта со која македонската фудбалска репрезентација влегува во завршниот ноемвриски циклус во мундијалските квалификации,...