таг: блеснаа

Барселона има 2-0 против Жалгирис, Фенербахче израмни против Олимпијакос

0
Јан Весели и Никола Миротиќ блеснаа за Барселона, која потешко од очекувањата стигна до 89:81 победа над Жалгирис за да го удвојат водството...