fbpx

таг: „Билд“

Билд: Џеко, следното лето во Баерн Минхен

0
Германски „Билд“ објави дека Един Џеко има договор со Интер до крајот на сезоната и најверојатно ќе...

Таткото на Алаба го негира договорот со Реал, дали на повикот...

0
Германскиот магазин „Билд“ ги негира пишувањата на „Марка“. Главна фудбалска вест во изминатите 13 часа е таа дека Давид Алава...