таг: Бизарна

Гвардиола со поразличен став од сите други за циркусот кој го...

0
УЕФА приреди бизарна ситуација и се погрижи за нереална сцена на највисоко можно ниво, бидејќи за првпат од постоењето на Лигата на шампионите...

На сред натпревар извади мобилен: Зашто овој кловн воопшто игра

0
Бизарна ситуација на кошаркарски терен во Франција. За време на натпреварот од францускат втора лига, Про Б, на натпреварот помеѓу...