таг: Бернардес

Тениски судија доживеа срцев удар за време на карантинот во Мелбурн

0
Познатиот бразилски судија Карлос Бернардес доживеа срцев удар и е хоспотализиран во болница во Мелбурн.Според медиумите, Бернардес се чувствува добро и најверојатно...