таг: Беретини

Рожер е како Џордан, Новак е како Коби…

0
Италијанскиот тенисер Матео Беретини големата тениска тројка ја спореди со едни од најдобрите кошаркари на сите времиња.– Надал е неверојатно силен, тој...