таг: бек

Лев бек од Албанија пред потпис со Струга Трим Лум

0
30-годишниот лев бек на албански Билиш, Ванѓел Згуро ќе биде ново засилување за шампионот Струга...

Евертон доби екстра засилување од Манчестер Јунајтед

0
Холандскиот фудбалски репрезентативец Дони Ван де Бек го напушти Манчестер Јунајтед и се пресели во Евертон. Ван де Бек не добиваше...

Ван Де Бек ја одбил првата понуда која стигнала на негова...

0
Фудбалерот на Манчестер Јунајтед, Дони Ван Де Бек ја одбил првата понуда која стигнала на негова адреса. Холанѓанецот не е задоволен со...

Митев: Огромна чест и гордост е да се биде дел од...

0
Деби-повик во сениорската машка ракометна репрезентација доби младиот среден бек, Марко Митев. Ракометарот на Бутел нагласи дека е огромна чест и задоволство што...

Јувентус и Интер во трка за Дони ван де Бек

0
Холандскиот интернационалец Дони ван де Бек и дефинитивно одлучи да замине од „Олд Трафорд“ поади малата минутажа. Тоа ги алармира италијанските клубови Јувентус...

На Ван де Бек веќе му здодеа да ја грее клупата...

0
Според „Ла Стампа“, агентот на Ван де Бек почнал преговори за можен трансфер на својот клиент во Јувентус. Холандскиот фудбалер од средниот...

Јунајтед ќе му понуди спас на Ван де Бек: Трампа во...

0
Дони Ван де Бек не се наогра откако пристигна од Ајакс во Манчестер Јунајтед. Тој беше играч кој во минатото го посакуваа...

Тео Хернандез објави слика и брзо ја избриша, но ќе сноси...

0
Левиот бек на Милан, Тео Хернандез се кае, но тој дефинитивно ќе биде казнет. Милан беше...

Славен фудбалер на голема мака: Суспендиран поради обложување, а ќе треба...

0
Десниот бек на Атлетико Мадрид, Киран Трипие, доби дест неделна суспензија поради обложување и парична казна од 78.000 евра. Трипие беше обвинет за...