таг: Баер

Тензија во Интер, клубот продава играчи без знаење на Инзаги

0
„Скај Спорт Италија“ излезе со вест дека Баер Леверкузен испратил понуда за Госенс која Интер ја прифатил....

Не сакаше да го уништи збогувањето на легендата: Голманот на Борусија...

0
Борусија Дортмунд го победи Баер Леверкузен со 3:1 во последното коло од Бундеслигата. На овој натпревар, последниот натпревар во неговната кариера...