таг: Аустралија

Мелбурн: Ѓоковиќ го испитуваат во посебна соба на аеродромот, се помали...

0
Откако објави дека ќе учествува на Аустралија Опен врз основа на правото на ослободување од вакцинација против ковид-19, светски тенисер број еден слета...