Сања Кужет, водителката на шоуто „Sвездите на Гранд“, воодушеви со својот изглед во синоќешното шоу.

Имено, Сања носеше минијатурен фустан на прерамки, во нежно розова боја. Овој моден избор ја истакна нејзината витка фигура.

youtube/printscreen
youtube/printscreen

Каква жена“, „Најубавата и најприродната жена во Србија“, „Сања нема конкуренција“, беа само дел од коментираат на гледачите.

instagram/printscreen
youtube/printscreen

Сања особено ги привлече симпатиите на бројната публика и жири комисијата кога за прв пат заигра во шоуто додека една кандидатка ја изведуваше својата песна.

Сања танцуваше скриена од рефлекторите додека траеше изведбата на една од кандидатките, Јелена Карлеуша и Марија Шерифовиќ ја забележаа водителката и ја охрабрија со аплауз, а за кратко сите погледи погледи од салата беа упатени кон неа.

Потоа на инстирање на Марија Шерифовиќ и Јелена Карлеша како и на сите во салата, Сања беше повикана на сцената уште еднаш да ги покаже своите танцувачки способности.