fbpx

таг: „Етихад“

Големата надеж на шпанскиот фудбал: Манчестер Сити претстави ново засилување на...

0
Манчестер Сити денеска соопшти дека на „Етихад“ пристигнале нови засилувања. Advertisements Сити...