fbpx

таг: Чех

Чех го оквалификува Атлетико како тежок противник за Челзи во ЛШ

0
Голманот на Челзи, Петр Чех, проговори за осминафиналето во Лигата на шампионите. Во оваа фаза, лондонскиот клуб ќе се соочи со Атлетико Мадрид....