fbpx

таг: средниот

Фернандеш: Веруваме во Солскјер и целиот стручен штаб

0
Фудбалерот од средниот ред на Манчестер јунајтед, Бруно Фернандеш, рече дека тимот го поддржува тренерот Оле Гунар Солскјер. – Секако дека поддржуваме,...

Сосед на играчот на Јувентус откри зошто повикал полиција: „Во 22:30...

0
Играчот од средниот ред на Јувентус, Вестон Мекени се најде во големи проблеми откако организираше забава во...

ФОТО | Ова е доказ дека Ромео Бекам би можел да...

0
Ромео Бекам, средниот син на Викторија и Дејвид Бекам, е на добар пат сам да изгради успешна кариера. Малиот...