таг: почетниот

Ибрахимовиќ викендов стартер во тимот на Милан

0
Шведскиот напаѓач Златан Ибрахимовиќ по петмесечна пауза ќе се појави во почетниот состав на италијанскиот прволигаш Милан на саботниот прволигашки натпревар против Болоња. Како...