fbpx

таг: незадоволен

Роналдо не е задоволен во Торино, подготвен е за кам-бек

0
Кристијано Роналдо е незадоволен во Торино. Италијанските медиуми пишуваат дека тој по завршувањето на сезоната ќе замине...