таг: негоиот

Левандовски: Ние сме први фаворити за освојување на ЛШ

0
Напаѓачот на Баерн Минхен, Роберт Левандовски е убеден дека негоиот тим е главен фаворит за пехарот во Лигата на шампиони. ...