fbpx

таг: „Најк“

„Најк“ на Барди му даде патики со македонското знаме!

0
Специјален подарок од „Најк“ во пресрет на дуелот против Украина во второто коло на Европското првенство. Ѕвездата на Македонија е дел од фамилијата...