fbpx

таг: најинтересниот

ВИДЕО: Ливерпул славеше во дербито, Фирмино за прво место!

0
Во најинтересниот натпревар од 13 коло во англиската Премиер лига вечерва на „Енфилд“ стадионот Ливерпул со 2:1 триумфираше над Тотенхем. ...