таг: Нара

Икарди и Ванда можат да заглават во затвор во Аргентина?!

0
Најконтроверзниот пар Мауро Икарди и Ванда Нара после бурата околу прељубата и разводот, сега се најдоа во уште поголем проблем, откако во Аргентина...

Ванда со провокација до Икарди: Објави фотографија со поранешниот сопруг Макси...

0
Ванда Нара изненади со последната објава на социјалните мрежи, сподели фотографија со поранешниот сопруг Макси Лопез и нивните три деца Валентино, Константино и...

Ванда си замина од Париз, Икарди не дојде на тренинг

0
Ванда Нара и Мауро Икарди дефинитивно се разведуваат, потврдуваат аргентинските медиуми откако добиле потврда за разделбата меѓу голгетерот на ПСЖ и неговата сопруга....

ФОТО: Ванда Икарди објавила фотографија на Инстаграм, но подоцна е избришана...

0
Ванда Нара, или Ванда Икарди, сопруга на напаѓачот на ПСЖ, Мауро повторно објави провокативна фотографија на социјалните мрежи. Овој пат до затворен базен,...

ФОТО: Ванда Икарди повторно топлес, а го покажа и заникот во...

0
Веќе е познато дека Ванда Нара Икарди е една од најсексапилните дами во светот на фудбалот, а...