Веќе е познато дека Ванда Нара Икарди е една од најсексапилните дами во светот на фудбалот, а сега повторно го докажа истото.

Имено таа позираше топлес во студио за убавина, а градите ги покри со пешкир, но зад неа беше огромно огледало па можеше да се види и нејзината позадина.

Ванда направи и кратко видео и ја покажа розевата танга, но и тенката половина.

Фановите не се штедеа па ја опсипаа со комплименти и еден куп лакови.