Славниот боксер Флојд Мејведер (44) неодамна започна врска со 15 годино помладата стриперка Ана Монро. Наводно еден од најбогатите спортисти во светот максимално и угодува на 29-годишната убавица, а таа е се попопуларна на социјалните мрежи. Нејзините последни фотографии предизвикаа вистински „хаос“ на социјалните мрежи.